http://nmmelioratsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Меліоративнівська селищна рада Новомосковського району >> Новини
Оздоровлення учасників АТО
Версія для друку Написати листа

ОЗДОРОВЛЕННЯ УЧАСНИКІВ АТО

 

     Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності розглядає забезпечення застрахованих осіб і членів їх сімей реабілітаційним санаторно-курортним лікуванням як один із заходів з відновлення їх життєдіяльності та працездатності після перенесених важких хвороб.

     Новомосковська міжрайонна виконавча дирекція Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності приділяє особливу увагу оздоровленню учасників АТО, звільнених (демобілізованих) у запас, які повернулися до щоденної звиклої роботи на підприємствах, в установах, організаціях.

  Згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування” від 23.09.1999 № 1105 у редакції Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці” від 28.12.2015 № 77-VIII зі змінами та доповненнями передбачено, що для забезпечення відновлення здоров’я застрахована особа має право на лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів України після перенесених захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

   Реабілітаційне лікування в умовах санаторно-курортних закладів є важливою та невід’ємною частиною комплексного лікування учасників АТО. Працездатність хворих після відновлювального лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів покращується значно швидше, ніж при стаціонарному та амбулаторному лікуванні.

 Наявність в санаторно-курортних закладах висококваліфікованого медичного персоналу, сучасних методів діагностики і лікування дозволяє значно розширити коло медичних показань для лікування учасників АТО в сучасних умовах. Усе це разом із унікальними мінеральними водами та чудовими природними лікувальними факторами дає змогу забезпечити їх якісним та безкоштовним відновлювальним лікуванням у реабілітаційних відділеннях цих закладів за рахунок коштів Фонду.

 Скористайтесь правом на послуги з відновлювального лікування за кошти Фонду. Для отримання путівки слід звертатися до лікарів за місцем проживання чи лікування.

   За довідками можна звертатись до Новомосковської міжрайонної виконавчої дирекції Дніпропетровського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності за телефонами:
7-12-28, 7-12-39, адреса: м. Новомосковськ, вул. Г.Зелінського (Жовтнева) 8/3.

 

 

Директор Новомосковської міжрайонної

виконавчої дирекції ДОВ ФСС з ТВП

В.Г. ЗУБАНЕНКО


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор