http://nmmelioratsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Меліоративнівська селищна рада Новомосковського району >> Новини
Щодо попередження пожеж в опалювальний період
Версія для друку Написати листа

     За 12 місяців 2016 року в Новомосковському районі виникло 247 пожеж, загинуло на пожежах 8 осіб. Прямі з битки від пожеж склали 6201,2 тисяч гривень. Знищено (пошкоджено) будівель - 58. Врятовано людей - 3. Врятовано майнв на суму - 20 440 тисяч гривень.

     В порівнянні за 12 місяців 2015 року в Новомосковському районі виникло 256 пожеж, загинуло на пожежах 8 осіб, з них дітей - 2. Прямі збитки від пожежі склали 6561,3 тисяч гривень. Знищено (пошкоджено) будівель - 56. Врятовано майна на суму 10 165 тисяч гривень.

     Пожежі на сьогоднішній день становлять серйозну загрозу безпеці громадян.

     Переважна більшість цих надзвичайних подій припадає на житловий сектор.

     Про що потрібно завжди пам’ятати:

-  недбало кинутий непогашений сірник або залишений недопалок можуть призвести до пожежі. Найпоширенішого причиною пожеж та загибелі людей на них є куріння у ліжку. При цьому, більшість потерпілих від вогню

-  це особи в стані алкогольного сп'яніння. П'яні курці представляють небезпеку не лише для власного життя, а і для оточення, що може завдати непоправного збитку;

-  не можна перевантажувати електромережу одночасним включенням великої кількості електроприладів в одну електророзетку;

-  електронагрівальні прилади - праски, чайники, самовари, плитки та інші слід встановлювати на підставках, що не згорають, а йдучи з будинку не забувайте їх вимикати;

-  порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей всіх видів призводить до пожеж, а інколи з тяжкими наслідками. Не використовуйте для обігріву приміщення печей для приготування їжі. Популярністю в цій справі користуються як електроплитки, так і газові плити. Наголошуємо: це суворо заборонено! У випадку з електроплитою може статися пожежа. Газова піч більш небезпечна: ймовірне отруєння газом та навіть вибух. Не залишайте газову плитку ввімкненою на ніч. Обігрів приміщення неякісними електрообігрівальними приладами, особливо саморобного виготовлення може призвести до трагедії.

-  не зберігайте на горищах та в підвалах легкозаймистих речовин, тримайте їх завжди під замком - це вбереже вас від непроханих гостей, необережність яких може спричинити пожежу.

     Дорослі! Надійно ховайте від малюків сірники, запальнички, не доручайте дітям стежити за включеними в мережу електричними або засвіченими гасовими і газовими приладами, печами. Дітей дошкільного і молодшого шкільного віку не залишайте в закритих приміщеннях без догляду дорослих.

     Шановні громадяни! Не чекайте коли біда прийде до вашої оселі. Виявляйте обережність у поводженні з вогнем. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників.

     При виявленні вогню чи запаху диму негайно телефонуйте 101.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор