http://nmmelioratsel.dp.gov.ua
Головна сторінка | Що нового на сайті ?

Архів публікацій
Меліоративнівська селищна рада Новомосковського району >> Новини
Рішення Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення тарифів на водовідведення на території Меліоративнівської селищної ради»
Версія для друку Написати листа

 

У К Р А Ї Н А

МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

МЕЛІОРАТИВНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

VІI СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

№ 83                                                                     02 грудня 2015 року

Про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення  тарифів на водовідведення   на території Меліоративнівської селищної ради»

            Розглянувши звернення ФОП Герасимчук Д.Ю. від 01.12.2015 р. щодо початку процедури громадського обговорення  встановлення тарифів  на централізоване водовідведення на території Меліоративнівської селищної ради, керуючись ст. 7 Закону  України «Про житлово-комунальні послуги»,  Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та вимогами Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України   «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів  з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад» №390 від 30.07.2012року, виконавчий комітет Меліоративнівської  селищної  ради   

ВИРІШИВ :

             1. Розробити та оприлюднити проект регуляторного акту - рішення  «Про встановлення тарифів на водовідведення» та аналіз регуляторного акту  шляхом розміщення  на офіційному сайті селищної ради в мережі Інтернет для обговорення та опублікувати повідомлення в районній газеті «Присамарська нива».

            2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови  Устименка О.П. та  діловода селищної ради   Волошенюк С.В. 

 

                           Селищний голова                              С.В.Тищенко

 

 

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

проекту рішення виконавчого комітету Меліоративнівської селищної ради   «Про встановлення тарифів на водовідведення».

1. Визначення і аналіз проблеми, яку передбачається розв’язати шляхом державного регулювання
Цей регуляторний акт забезпечує погодження  ФОП Герасимчук Д.Ю.  нових тарифів на послуги з водовідведення для всіх груп споживачів смт  Меліоративне в зв’язку з економічним обґрунтуванням тарифів, що дасть змогу забезпечити надання якісних та безперебійних послуг з водовідведення.

2. Цілями регуляторного акта є:

- введення в дію нових тарифів на послуги з  водовідведення для всіх груп споживачів;
- надання якісних та безперебійних послуг з водовідведення.

3.Визначення та оцінка усіх прийнятих альтернативних способів досягнення встановлених цілей з аргументацією перевагою обраного способу.

Альтернативою прийняття запропонованого проекту рішення  є залишення чинним попереднього рішення виконавчого комітету селищної ради щодо встановлення тарифів з водовідведення.

 4.Механізм реалізації мети

Запровадження регуляторного акту дозволить максимізувати якісне і безперебійне  водовідведення в смт. Меліоративне, мінімізувати збитковість галузі, та забезпечити рівень тарифу для населення на попередньому рівні.

5.Обгрунтування можливості досягнення поставлених цілей у разі затвердження

запропонованого регуляторного акту і оцінка можливості  проведення і  виконання вимог регуляторного акта

Застосування нових тарифів на водовідведення в смт. Меліоративне для всіх груп споживачів  забезпечить збільшення надходжень, чим дасть можливість вдосконалити якість наданих послуг з  водовідведення протягом строку дії даного регуляторного акту.

 6. Визначення очікуваних результатів ухвалення запропонованого регуляторного акта
Регулювання впливає на дві базові сфери споживачів: інтереси бюджетних установ та господарюючих суб’єктів. Тарифи для громадян залишаються не змінними.

 7. Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного акта
Пропонується встановити необмежений строк дії запропонованого регуляторного акта, що співвідноситься з цілями його прийняття. Зміни до регуляторного акта вноситимуться в разі потреби або за результатами звіту про відстеження його результативності та у разі внесення змін до чинного законодавства.

8. Визначення показників результативності регуляторного акта
Показниками результативності запропонованого проекту рішення є безперебійна робота в сфері водовідведення,  протягом року та надання якісних послуг з  водовідведення для всіх груп споживачів.

9.Визначення способів, за допомогою яких здійснюватиметься відстеження результативності регуляторного акта у разі його ухвалення

 Відстеження результативності регуляторного акта буде 
здійснюватися постійнодіючими депутатськими комісіями та виконавчим комітетом Меліоративнівської селищної ради.

 

Селищний голова                                                           Тищенко С.В.


Версія для друку Написати листа
Про цей сайт | Запитання | Адміністратор